Read Kushielova střela by Jacqueline Carey Free Online


Ebook Kushielova střela by Jacqueline Carey read! Book Title: Kushielova střela
The author of the book: Jacqueline Carey
Language: English
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 873 KB
Edition: Triton
Date of issue: April 2009
ISBN: No data

Read full description of the books Kushielova střela:

Země Terre d'Ange je místo nedostižné krásy a půvabu. Říká se, že tu zemi našli andělé a příští potomstvo, které vzešlo ze sémě andělů a lidí, žilo podle jediného prostého pravidla: miluj podle touhy své.

Phèdre nó Delaunay je mladá žena, kterou jako dítě prodali do cizích služeb. Když její závazek koupí Anafiel Delaunay, je první, kdo pozná, kým a čím je: jednou z těch, které označila Kushielova střela, aby navždy prožívala rozkoš zároveň s bolestí.

Phèdre, stejně schopná špiónka jako i kurtizána, zavadí o spiknutí, které hrozí zničit samu podstatu její rodné země. Zrada ji přivádí na cestu; láska a smysl pro čest ji ženou dál. Události ji přivedou až na hranici zoufalství – a dál. Nenáviděný přítel, milující nepřítel, milovaný zrádce; ti všichni mohou mít v tomhle světě tutéž falešnou masku a Phèdre bude mít jen jedinou šanci zachránit všechno, co je jí drahé.

Zasazen do světa falešných básníků, proradných dvořanů, opěvovaných zrádců a opravdové machiavelistické podlosti je kniha románem o ušlechtilosti, vznešenosti, obětování, zradě a dalekosahajících spiknutích. Od dob Duny tu nebyl příběh srovnatelný s Kushielovou střelou – silný příběh o náhlém konci starého věku a počátku nového.

Read Ebooks by Jacqueline CareyRead information about the author

Ebook Kushielova střela read Online! Librarian Note: There is more than one author in the GoodReads database with this name. See this thread for more information.

Jacqueline Carey (born 1964 in Highland Park, Illinois) is an author and novelist, primarily of fantasy fiction.

She attended Lake Forest College, receiving B.A.'s in psychology and English literature. During college, she spent 6 months working in a bookstore as part of a work exchange program. While there, she decided to write professionally. After returning she started her writing career while working at the art center of a local college. After ten years, she discovered success with the publication of her first book in 2001.

Currently, Carey lives in western Michigan and is a member of the oldest Mardi Gras krewe in the state.
Ebooks PDF EpubAdd a comment to Kushielova střela
Read EBOOK Kushielova střela by Jacqueline Carey Online free

Download PDF: kushielova-stela.pdf Kushielova střela PDF