Read تاجر البندقية by Richard Appignanesi Free Online


Ebook تاجر البندقية by Richard Appignanesi read! Book Title: تاجر البندقية
The author of the book: Richard Appignanesi
Language: English
ISBN 13: 9786144220580
Format files: PDF
The size of the: 23.75 MB
Edition: مكتبة لبنان ناشرون
Date of issue: 2012
ISBN: 6144220585

Read full description of the books تاجر البندقية:

"PARILDAYAN HER ŞEY ALTIN DEĞİLDİR..."

Zengin bir mirasa sahip olan Portia'yla evlenmek isteyen Bassanio, kadının üzerinde iyi bir izlenim bırakmak ister, fakat bunun için de para gerekmektedir. Cömert Antonio ona yardım etmeye hazırdır, ama elinde nakit para olmadığı için sinsi tefeci Shylock'tan faizsiz borç almak zorunda kalır. Shylock para için faiz istemez ama paranın vaktinde geri ödenmemesi durumunda Antonio'nun göğsünden bir kilo et kesip alacaktır. Borcun vadesi dolarken "merhametin niteliği"ni test etmek Portia'ya kalacaktır.

Elf, troll ve denizadamlarıyla dolu bir fantazi dünyasına taşınan Venedik Taciri, William Shakespeare'in oyunlarının çizgi uyarlaması olan Manga Shakespeare dizisi içinde yer almaktadır. Japon çizgilerinden esinlenen ve Shakespeare'in özgün metinlerinden Richard Appignanesi tarafından uyarlanan bu dizi, usta mangacıların çizimleriyle büyük yaratıcının sözlerini öğrenciler, Shakespeare okurları ve manga hayranları için canlandırıyor.

Read Ebooks by Richard AppignanesiRead information about the author

Ebook تاجر البندقية read Online! Richard Appignanesi is a published adapter and an author of young adult books. Published credits of Richard Appignanesi include Manga Shakespeare: Julius Caesar (Manga Shakespeare), Manga Shakespeare: Macbeth (Manga Shakespeare), Manga Shakespeare: Hamlet (Manga Shakespeare), and Manga Shakespeare: Romeo and Juliet (Manga Shakespeare).


Ebooks PDF EpubAdd a comment to تاجر البندقية
Read EBOOK تاجر البندقية by Richard Appignanesi Online free

Download PDF: -.pdf تاجر البندقية PDF