Read Varolmayanlar by Doğu Yücel Free Online


Ebook Varolmayanlar by Doğu Yücel read! Book Title: Varolmayanlar
The author of the book: Doğu Yücel
Language: English
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 751 KB
Edition: Doğan Kitap
Date of issue: 2011
ISBN: No data

Read full description of the books Varolmayanlar:

Doğu Yücel'den yaşamı, varoluşu ve düzeni sorgulayan, okuru büyülü bir yolculuğa çıkartan, yeni bir hayalperest manifesto.

Genç iş adamı, babasından kalan antika dolmakalemle bir hikaye yazar. Ertesi gün gazetede, yazdığı hikayenin aynen gerçekleştiğine dair bir haberle karşılaşır. Kahramanımız bu gizemli olayın nedenlerini araştırırken tarihin en iyi saklanmış sırrını öğrenecek, dünyayı değiştirecek anahtarın tek sahibi olacaktır.

Yücel, kalemini, sinematografik bir hikayeyle tekdüze gerçekliğin tam ortasına saplıyor. sihirli bir dünyanın kapısını aralıyor.

Fantastik ile gerçekliğin sınırlarını zorlayan, sürükleyici bir macera...

''Artık bir birliğimiz var. Bir ismimiz yok, birçok ismimiz var. Hayalciler... Sıfırlar... Varolmayanlar... Yoklar... Yarım yamalaklar... Hayalperestler... Olmayanlar.... Hiçler...''

Read Ebooks by Doğu YücelRead information about the author

Ebook Varolmayanlar read Online! 15 Nisan 1977'de İstanbul'da doğdu. 1997'de Gençlik Kitabevi Öykü Yarışması’nda ve 1999’da Nostromo Kısa Bilim Kurgu Hikaye Yarışması’nda başarı ödülleri kazandı. Bu hikayeleri de kapsayan "Düşler Kabuslar ve Gelecek Masalları" 2001'de yayımlandı. İstanbul Üniversitesi’nde Sinema TV yüksek lisansı yapan Yücel'in ikinci kitabı “Hayalet Kitap” 1 Kasım 2002’de Stüdyo İmge yayınlarından çıktı. "Okul" filminin (2004) senaryosunu yazdı. Filmi Taylan Biraderler yönetti. 2006'da Taylan Biraderler'in ikinci filmi "Küçük Kıyamet"in senaryosunu yazdı. Yücel'in "Varolmayanlar" isimli romanı 7 Eylül 2011'de Doğan Kitap'tan çıktı. 2012'de "Hayalet Kitap"ın 10.yıl özel baskısı yazarın gözden geçirdiği haliyle Doğan Kitap'tan yayımlandı. "Sanatçı Öyküler" (Kelime Yayınları - 2012) ve "Kar İzleri Örttü" (Kırmızı Kedi Yayınları - 2012) gibi öykü seçkilerinde öyküleri de yayımlanan Doğu Yücel Blue Jean, Headbang ve Radikal'e yazdığı müzik yazılarıyla da tanınıyor. 12 yeni öyküden oluşan "Güneş Hırsızları" (Doğan Kitap - 2014) yazarın dördüncü kitabı. 2015'te Varolmayanlar'ın İngilizce çevirisi Nonexistents, Amazon'da eBook olarak yayımlandı.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Varolmayanlar
Read EBOOK Varolmayanlar by Doğu Yücel Online free

Download PDF: varolmayanlar.pdf Varolmayanlar PDF