Read Citādie by Veronica Roth Free Online


Ebook Citādie by Veronica Roth read! Book Title: Citādie
The author of the book: Veronica Roth
Language: English
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 17.98 MB
Edition: Zvaigzne
Date of issue: 2013
ISBN: No data

Read full description of the books Citādie:

Jaunā amerikāņu rakstniece Veronika Rota (1988) literatūrā debitēja pārsteidzoši un spilgti – ar antiutopisku trilleri “Citādie”. Tas ir spraigs, satraucošs stāsts par pusaudžu grūto ceļu uz sevis izzināšanu, par liktenīgu izvēli dramatiskās situācijās, par draudzību un nodevību, mīlestību un cietsirdību.

Nākotnes Čikāgas sabiedrība, kurā mīt Beatrise, ir sadalīta piecās kopienās. Katrā no tām tiek atzīts un attīstīts tikai viens tikums. Taisnprāši lepojas ar godīgumu, Nesavtīgie – ar pašaizliedzību, Drošsirži – ar drosmi, Sirsnīgie – ar miermīlību un Mācītie – ar gudrību.

Sasniedzot sešpadsmit gadu vecumu, katram pusaudzim ir jāizvēlas kopiena, kurā tiks pavadīts viss mūžs. Palikt kopā ar ģimeni vai sekot savai sirdsbalsij? Meitenes izvēle ir negaidīta un izaicinoša.

“Neaizmirstams, neparedzams ceļojums, no kura ir gandrīz neiespējami atrauties.”
Publisher's Weekly

Read Ebooks by Veronica RothRead information about the author

Ebook Citādie read Online! Veronica Roth is from a Chicago suburb. She studied creative writing at Northwestern University, and wrote DIVERGENT (Katherine Tegen Books, May 2011) and INSURGENT (May 2012). The third and final book in The Divergent Trilogy, ALLEGIANT, will come out on October 22, 2013. In the meantime she will spend endless hours browsing Wikipedia in her pajamas as she eats corn flakes. (Or some other kind of bland breakfast cereal.)


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Citādie
Read EBOOK Citādie by Veronica Roth Online free

Download PDF: citdie.pdf Citādie PDF