Read Kemik Büyüsü by Yasmine Galenorn Free Online


Ebook Kemik Büyüsü by Yasmine Galenorn read! Book Title: Kemik Büyüsü
The author of the book: Yasmine Galenorn
Language: English
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 315 KB
Edition: Martı Yayıncılık
Date of issue: June 2012
ISBN: No data

Read full description of the books Kemik Büyüsü:

Seattleda heyecan dinmek bilmiyor

Yakınlarda bir ekinoks olacak, bu nedenle hayat bizler için gittikçe zorlaşacak gibi görünüyor Geçmiş, arkadaşlarımız Iris ve Chasein peşini bırakmamakta kararlı. Rüyalarımın ejderhası Dumanlı ise ailesi ile benim aramda bir tercih yapmak zorunda. Bütün bu sorunlara bir de şehre sızmış rütbeli bir iblisi eklediğinizde nasıl bir karmaşayla karşı karşıya olduğumuzu tahmin edebilirsiniz.

Camille ve arkadaşlarını tehlikeli yolculuklar, esrarengiz ziyaretçiler ve tüyler ürpertici bir savaş bekliyor. Camille yaşadığı değişikliklere tümüyle ayak uydurmaya çalışırken, o ve arkadaşları oldukça zorlu günler geçirecek gibi görünüyor.

Biz Öteki Dünyanın gizli güçlerine bağlı maceraperest DArtigo kardeşleriz. Yarı insan yarı peri olduğumuz için üstün güçlere sahibiz. Fakat bu
özelliklerimiz yüzünden zaman zaman bazı sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Mesela kardeşlerimden Delilah her stres yaşadığında bir kediye dönüşüveriyor. Menolly bir vampir olduğu halde hâlâ kendini ölümlü sanıyor. Bu duruma alışması biraz zaman alacak gibi. Benim adım ise Camille. İyi huylu olduğum kadar şakalaşmayı seven bir cadıyım ve ölüm büyülerini öğrenmeye çalışıyorum. Şimdiye kadar Ay Anne beni pek umursamadı ama başıma çok büyük işler açacağını
hissedebiliyorum.

Kemik Büyüsü kelimelerle ifade edilemeyecek kadar güzel bir roman. Yasmine Galenorn, serinin bu kitabında DArtigo kardeşlerin işini oldukça zorlaştırıyor. Büyü ve tutkunun karışımı insanı adeta tutsak ediyor.
The New York Times

Read Ebooks by Yasmine GalenornRead information about the author

Ebook Kemik Büyüsü read Online! Yasmine Galenorn is the New York Times, Publishers Weekly, and USA Today bestselling author of the Otherworld Series (Sisters of the Moon), the Fury Unbound Series, the Whisper Hollow Series, and the Fly By Night Series. In the past, she also wrote the Indigo Court Series, two mystery series and eight nonfiction metaphysical books. She is now turning toward the indie side of publishing and bringing out her own work.

Yasmine is a caffeine junkie and describes her life as a blend of teacups and tattoos--the former in her china closet, the latter on her skin.

She is a shamanic witch, has been married to Samwise Galenorn since 1993, is the mother of four cats, and they reside in Kirkland WA.

NOTE: ALWAYS check the website and blog, and please sign up for her newsletter there to keep current with new and upcoming releases. Facebook, Goodreads, and Twitter are NOT viable places to find out all this information.Ebooks PDF EpubAdd a comment to Kemik Büyüsü
Read EBOOK Kemik Büyüsü by Yasmine Galenorn Online free

Download PDF: kemik-bys.pdf Kemik Büyüsü PDF